NOiV in Woerden, een column als antwoord

Het antwoord van de gemeente Woerden op de vragen in het grote NOiV-onderzoek. De beantwoording is buitengewoon origineel, want de gemeente Woerden is duidelijk aanhanger van het landelijk beleid. De ICT-coördinator geeft openheid van zaken helemaal in de geest van de Wet openbaarheid van bestuur door de informatie met zoveel mogelijk mensen te delen. Hij geeft antwoord in een zeer gedetailleerde column. Hij concludeert dan ook dat het kiezen voor open source voor hem “gewoon te doen!” is. Een leuk geschenk van een ambtenaar die houdt van openheid en luchtig met de wet durft om te gaan.

De volgende documenten zijn beschikbaar:

Datum beslissing: 6 mei 2009

Wobber: Brenno de Winter

pixelstats trackingpixel
This entry was posted in Besluit / Geleverde informatie, NOiV - Nederland Open in Verbinding, Wob-verzoek and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>